Podrywanie kobiet bez tajemnic

Musisz pamiętać, że to Ty wybierasz dziewczynę, którą podrywasz, a nie ona Ciebie.
Jeśli podejdziesz do nieznajomej dziewczyny na ulicy i zaczniesz ją zagadywać, to ona już najprawdopodobniej wie, że chcesz ją poderwać. Już nie jeden facet przed Tobą próbował ją poderwać i umówić się z nią. No i na pewno jeszcze nie jeden będzie próbował to zrobić po Tobie. Ale ona przez to nie decyduje, czy ma się z Tobą umówić, czy ma Cię odrzucić.

To jest tak jak z kupnem nowego komputera. Pytasz sprzedawcę o parametry, oglądasz go, ale to nie znaczy, że musisz kupić właśnie ten.
Żebyś go kupił musisz być przekonany, że posiada wszystkie te funkcje, które chciałeś żeby miał i musi Cię do kupna przekonać jeszcze sprzedawca.
Ważna jest pozycja kobiety w jakiej siedzi. Jeśli pochyla ona swoją sylwetkę do przodu, to oznacza, że jest ona Tobą zainteresowana, natomiast jeśli odchyla się do tyłu, to już wiesz, ze nie masz się nawet po co starać.
Jeśli kobieta jest zainteresowana danym mężczyzną, to utrzymuje z nim ciągły kontakt wzrokowy. Spogląda mu głęboko w oczy, bez żadnego wstydu i onieśmielenia. Natomiast jeśli nie chce mieć z danym facetem nic wspólnego, to będzie unikała kontaktu wzrokowego i ignorowała swojego rozmówcę.
Reklamy
Otagowane , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: