Kartka z kalendarza

Rozdarcie wewnętrzne, dwa uczucia, wahadełko? 3:55.. Spać poszedłem dziś coś po 24.. W uszach słuchawki, a w nich wspaniała płyta Ostrego.. Nie mogę spać.

Dlaczego?

Myślę o czymś, o czym nie powinienem, czuję coś czego czuć nie chcę. Rozdarcie wewnętrzne. Dwie emocje. Dwa różne wybory. Poznałem wspaniałą dziewczynę z którą chciałbym się związać, ale jestem cholernie przyzwyczajony do niezależności, do życia takiego jakie prowadziłem do tej pory. Czuje się jakbym stał na skraju dróg.. Ważnych dróg. Z jednej strony mam dopiero 20 lat, powinienem się bawić – zresztą tak jak ona to robi – ale ostatnio zaobserwowałem w sobie dziwne symptomy.. Zakochania? Zauroczenia? Nie wiem. Nie każ mi precyzować tego uczucia bo to trudniejsze niż policzenie 2387691371279301*123873291+123655 w pamięci! Wiem, że każdy wybór rzutuje na dalsze życie..

Nie chce podejmować pochopnej decyzji, ale wiem, że okazje mają tendencje do spierdalania nam w momencie kiedy już wyciągamy po nie rękę. Muszę przyznać, pierwszy raz w życiu, tak na poważnie nie wiem czego chce od życia. Wybór studiów czy liceum było jak bułka z masłem w porównaniu do tego przed czym teraz stoję. Wkurwia mnie to, że już czuję się jakbym z nią był, jednak wiem że tak nie jest. To jedynie moja halucynacja. Klepiąc się w policzek, otrzeźwiam. Wiem, że ona może w każdej chwili powiedzieć mi cześć.. Wiem że spotka kogoś świetnego – może to nie będzie osoba taka jak ja – ale wierzę że tak czy siak, znajdzie szczęście. Trzyma postawę non needy. Jej podejście jest takie jak moje, jeśli się zwiążemy to zajebiście, jeśli nie trudno..

I to mnie wkurwia! Pierwszy raz w życiu jestem zazdrosny, kiedy ona mówi mi, że idzie spotkać się z innym facetem. Nie wiem co ona robi. Halucynuję, że nic, ale jaka jest prawda? Zrobi co zechce. Wolę żyć w nieświadomości. To takie beznadziejne uczucie, bowiem chce ją po prostu zdobyć, a nie wiem czy później zechce z nią być. Człowiek ma tendencje do narzekania na to co w danej chwili posiada, bo wierzy, że może dokonać lepszego wyboru..

Reklamy
Otagowane , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: